Opinie Klientów i certyfikaty

 

 

Szymon

Współpraca z Zuzą jako coachem była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Jest to bardzo otwarta i pozytywna osobą, co sprzyja budowaniu zaufania, a zarazem generowaniu świetnych pomysłów w trakcie sesji. Z pełnym przekonaniem, polecam!

Agata

Coaching był bardzo dobrą inwestycją w mój rozwój. Sesje przebiegały w przyjacielskiej atmosferze, a formułowane pytania były tak trafnie, że często musiałam poważnie zastanawiać się nad odpowiedzią.

Jakub

Moje odczucie po sesjach jest bardzo pozytywne. Coaching był dla mnie nieocenioną pomocą przy zmianie dotychczasowej sytuacji zawodowej. Znalazłem się w dość trudnym położeniu i nie wiedziałem jak sobie poradzić. Kilka sesji z Zuzą pomogło mi w znalezieniu najlepszego rozwiązania, na którym korzystam ja, mój pracodawca i moja rodzina.

Agnieszka

Będąc po ostatnim spotkaniu z Zuzanną mogę szczerze polecić ją jako coacha. Atmosfera na spotkaniach była bardzo przyjazna, profesjonalna, dzięki czemu łatwo mi było się otworzyć i odpowiadać na pytania. Dzięki tym spotkaniom rozjaśniło mi się wiele spraw, zauważyłam co powinnam zmienić, jakie błędy popełniałam.