O mnie

Zuzanna Puchałka

Coaching to moja pasja. Uwielbiam obserwować pozytywne zmiany, jakie zachodzą w uczestnikach procesu coachingowego. Jestem dobrym obserwatorem i słuchaczem. Towarzyszę Ci od pierwszej, organizacyjnej sesji po ostatnią, podsumowującą. Wspieram Cię na drodze do osiągania celów i zadaję pytania skłaniające do głębokich przemyśleń. Moją misją jest pomoc w odkrywaniu Twoich mocnych stron i w stawaniu się takim, jakim zawsze chciałeś być. 

Interesuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym. Radość sprawia mi zdobywanie wiedzy i poszerzanie swoich horyzontów. Lubię pomagać ludziom, cieszę się gdy poprzez współpracę ze mną dochodzą do najlepszych dla siebie rozwiązań. 
 
Cenię sobie i chcę "zarażać" innych świadomym i harmonijnym życiem w zgodzie ze sobą.

Ukończyłam studia na kierunku Coaching for Life and Business w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Nieustannie rozwijam swoje kompetencje zawodowe - jestem w trakcie procesu akredytacji na Coacha ICF (International Coach Federation). Regularnie poddaję się superwizji i rozwijam swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach z zakresu inteligencji emocjonalnej, komunikacji i kompetencji miękkich. Wszystko po to, by jak najpełniej i efektywniej towarzyszyć Ci na drodze do Twoich wymarzonych celów.