Wszystko, czego potrzebujesz, masz już w sobie

Pomogę Ci to odnaleźć i wykorzystać do kreacji lepszego życia.

Nazywam się Zuzanna Puchałka i pomagam kobietom zajrzeć w siebie. Wspieram w procesie układania swojego życia zawodowego. Pomagam także porządkować sprawy prywatne. Chcę, abyś rozwinęła skrzydła i w końcu czuła spełnienie.

Coaching i budowanie łatwiejszego życia to moja pasja

Uwielbiam obserwować pozytywne zmiany, jakie zachodzą w kobietach, z którymi pracuję. Jestem dobrym obserwatorem i słuchaczem. Wspieram na drodze do osiągania celów i dopinguję do realizacji marzeń. Zadaję pytania skłaniające do głębokich przemyśleń. Moją misją jest pomoc w odkrywaniu Twoich mocnych stron i w stawaniu się lepszą wersją Ciebie.

Życie kobiety bywa trudne. Rodzimy dzieci, przez co często tracimy pozycję zawodową i nie mamy do czego wracać. Bywamy rozdarte i doświadczamy kryzysów, bo nie wiemy, co wybrać: ambicje, czy zostanie z dzieckiem w domu. Doskonale wiem, jak to jest, dlatego mam misję. Chcę zarażać inne kobiety świadomym i harmonijnym życiem w zgodzie ze sobą. Pomagam w budowaniu rezyliencji, abyś wiodła dobre i spełnione życie zgodne z tym, co nosisz w sercu.

Tu dzieją się cuda

Od Ciebie zależy, czy sobie na nie pozwolisz

W pracy ze mną poznasz skuteczne narzędzia zarządzania 4 obszarami życia.
Dzięki temu rozwiniesz swoją rezyliencję i polepszysz każdy z tych aspektów.

Sfera mentalna

Pracujemy nad Twoimi przekonaniami. Dowiesz się, co działa w Tobie podświadomie i predysponuje Twoje życie.

Sfera fizyczna

Ułożymy plan Twojej aktywności fizycznej tak, aby Twoje ciało i psychika wspierały się wzajemnie. Do tego potrzebny jest ruch.

Emocje i psychika

Namierzymy i nazwiemy Twoje emocje. Nauczysz się je kontrolować, aby polepszyć swój dobrobyt psychiczny.

Sfera zawodowa

Ustawimy krok po kroku Twoje cele zawodowe. Ułożymy plan, jak skutecznie je realizować w zgodzie z Twoją sytuacją życiową.

Powiedz…

Masz problem, który od dłuższego czasu Cię męczy?

Ukończyłam studia na kierunku Coaching for Life and Business w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Nieustannie rozwijam swoje kompetencje zawodowe — jestem w trakcie procesu akredytacji na Coacha ICF (International Coach Federation). Regularnie poddaję się superwizji i rozwijam swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach z zakresu inteligencji emocjonalnej, komunikacji i kompetencji miękkich. Wszystko po to, by jak najpełniej i efektywniej towarzyszyć Ci na drodze do Twoich wymarzonych celów.

Chętnie Ci pomogę. Umów się na bezpłatną konsultację i porozmawiajmy.