Sprawdź opinie o pracy ze mną

Opinie osób, którym na co dzień pomagam, są najlepszym dowodem na skuteczność mojej pracy. Potrzebujesz wsparcia, ale masz wątpliwości, czy ze mną porozmawiać? Zobacz, co mówią osoby korzystające z konsultacji ze mną.

Martyna

Dzięki pozytywnej energii i życzliwości, spotkania z Zuzą pozwoliły mi zobaczyć punkt zwrotny i odejść od stagnacji zawodowej. Trafne pytania i ćwiczenia podczas sesji, pomogły mi również świadomie nazwać i określić nowe cele. Jeśli szukacie osoby inspirującej do realizacji waszej przemiany to Zuza jest właściwą osobą, szczerze polecam.

Agata

Coaching był bardzo dobrą inwestycją w mój rozwój. Sesje przebiegały w przyjacielskiej atmosferze, a formułowane pytania były tak trafnie, że często musiałam poważnie zastanawiać się nad odpowiedzią.

Agnieszka

Będąc po ostatnim spotkaniu z Zuzanną mogę szczerze polecić ją jako coacha. Atmosfera na spotkaniach była bardzo przyjazna, profesjonalna, dzięki czemu łatwo mi było się otworzyć i odpowiadać na pytania. Dzięki tym spotkaniom rozjaśniło mi się wiele spraw, zauważyłam co powinnam zmienić, jakie błędy popełniałam.

Magda

Trafiłam do Zuzy w poczuciu beznadziei ze względu na zawodową sytuację – straciłam pracę jako młoda mama ze zobowiązaniami finansowymi.(…) Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy, poukładać poszczególne elementy. Rozmowa z Zuzą dała mi odwagę do działania. Jest fantastyczną i ciepłą osobą, przed którą można śmiało się otworzyć. Praca z nią to konkrety, których oczekiwałam i pozytywny efekt na końcu.

Potrzebujesz pomocy?

W zakresie służbowym, w życiu prywatnym? Borykasz się z jakimś problemem lub kryzysem i nie wiesz, jak to ugryźć? Pomogę Ci. Zapisz się na konsultację.

Zuzanna Puchałka

Certyfikowany Coach ICF o specjalizacji pracy z kobietami w kryzysach i na rozdrożu.

Potrzebujesz zmian? Pomogę Ci namierzyć problemy, rozwiązać je, a potem inicjować zmiany krok po kroku, abyś doszła do celu.